Sayısal Halihazır Harita Üretimi

BİRLİKTE ÇALIŞALIM

Bize telefonla, web sitemizden ya da e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Sayısal Halihazır Harita Üretimi

Sayısal halihazır harita, yeryüzü topoğrafyasının ve insan eliyle yapılmış her türlü yapının yönetmelikler çerçevesinde ölçülmesi ve kağıt üzerinde gösterilmesidir.

– Topoğrafik Halihazır Harita Üretimi

– Maden İçi ve Maden Yer Üstü Haritaları Üretimi

– Islah Projeleri Halihazır Harita Üretimi

– Plankote ve Ağaç Rölöveleri

– Silüet Haritaları

– Aplikasyon, Kübaj ve Kot İşleri

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Dünyanın önde gelen kurum ve kuruluşlarının güvendiği ve en önemli projelerini 
teslim ettiği Ölçek Mühendislik’i tercih etmek için birden fazla sebebiniz var.

Taahhüdümüz altındaki tüm projeler için geniş çalışma gruplarımız, yeterli sayıdaki ekipmanımız ve dinamik iş anlayışımız çerçevesinde en doğru çözümleri en hızlı şekilde sunuyoruz.

Kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden taahhüdümüz altındaki tüm projelere dört elle sarılıyor, genç ve dinamik ekibimizle başarılı işlere imza atmaya devam ediyoruz.

Gerçekleştirilecek her projenin maliyet analizini titizlikle hesaplayıp, güçlü kadromuz, son teknolojilerle donatılmış ekipmanlarımız ve küreselleşen dünyanın piyasa koşullarındaki rekabetçi bütçelerimizle en iyi çözümleri sunuyoruz.

İş ortaklarımıza daha hızlı ve daha güvenilir çözümler üretebilmek adına çağın gerekliliklerini takip ediyor, ekibimize güncel eğitimleri veriyor ve tek bir çizim yazılımına bağlı kalmadan, farklı yazılımların farklı çözümleriyle görselliği iyileştirilmiş anlaşılır hizmetler sunuyoruz.