Hakkımızda

Kuruluş ve Vizyon

Harita Mühendislik ve Müşavirlik alanında, sektörümüzde öncü firma olmayı amaç edinen vizyonumuzla, 2006 yılında İstanbul / Türkiye’deki merkezimizde ticari faaliyetlerimize başladık.

Sektörde Öncü, Kalitede Lider

Gençliğin getirdiği dinamizm ile yılların tecrübesini sentezlediğimiz bakış açımızla ve çeyrek asıra yaklaşan geçmişimizle sektörümüzdeki yolculuğumuza devam ediyoruz.
BİZİ KEŞFEDİN
ÖNE ÇIKANLAR
MİSYON ve VİZYON
BAKIŞ AÇIMIZ

2006 yılından bu yana tecrübe ve teknolojiyi eş zamanlı kullanmayı amaç edinen bakış açımız ve sürdürülebilir büyüme politikamızla sektörümüzde öncü, kalitede lider firma olma yolunda büyük adımlar atarak ilerliyoruz.

Güçlü ve deneyimli kadromuz, son teknolojilerle donatılmış ekipmanlarımız ve yüksek kalite standardını baz alan çalışmalarımızla sektörümüzün aranan yüklenici ve partner kurumlarından biri olarak, gençliğin getirdiği dinamizm ile yılların kazandırdığı iş tecrübesini bir araya getiren anlayışımızla, mühendislik problemlerinin çözüm merkezi olarak anılmanın sorumluluğunu taşıyor ve bundan mutluluk duyuyoruz.

Tüm bunların yanı sıra, meslek etiğini ve mesleki gelişimi de ilke ediniyor, bilimsel faaliyetlerimizle sosyal gelişime değer katmayı sürdürüyoruz.

Bilgi Birikim

Bilgi ve teknolojiyi eş zamanlı kullanıyor, zamanın değerini çok iyi biliyoruz.

Mesleki Etik

Meslek etiğini, kaliteyi ve mesleki gelişimi ilke ediniyor, sosyal gelişime değer katıyoruz.

Deneyimli Ekip

Güçlü yönetim kadromuz, dinamik ve deneyimli ekibimizle sektörümüzün aranan çözüm ortağı olarak rol alıyoruz.

Yenilikçi Anlayış

Son teknolojileri takip eden yenilikçi bakış açımız ve geniş ekipman envanterimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

misyon

MİSYONUMUZ

Sürdürülebilir büyüme sağlayarak ticari hayatımızda uzun soluklu bir yolculuk sağlamak, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek mühendislik problemlerinin çözüm merkezi olmaktır.

vizyon

VİZYONUMUZ

Meslek etiğine saygı çerçevesinden çıkmadan toplumumuza, çalışanlarımıza ve meslektaşlarımıza değer katmak; güvenilir, dinamik ve sağduyulu hizmet anlayışımızla mühendislik problemlerinin üstesinden başarıyla gelmektir.

Ölçek Mühendislik olarak çağın getirdiği tüm yenilikleri (3D tarayıcılar, insansız hava araçları, son teknolojilerle donatılmış jeodezik ölçüm cihazları, workstationlar) takip ediyor, ekibimize gereken eğitimleri veriyor, sektörümüzde hızlı ve doğru çözümler sunuyoruz.

Tek bir yazılım üzerinden değil, farklı yazılımlar kullanarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyor, daha güncel ve daha anlaşılır sonuçlar üretiyoruz.

bakisacimiz

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Dünyanın önde gelen kuruluşların güvendiği ve en önemli projelerini teslim ettiği Ölçek Mühendislik'i tercih etmek için birden fazla sebebiniz var.

Taahhüdümüz altındaki tüm projeler için geniş çalışma gruplarımız, yeterli sayıdaki ekipmanımız ve dinamik iş anlayışımız çerçevesinde en doğru çözümleri en hızlı şekilde sunuyoruz.

Kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden taahhüdümüz altındaki tüm projelere dört elle sarılıyor, genç ve dinamik ekibimizle başarılı işlere imza atmaya devam ediyoruz.

Gerçekleştirilecek her projenin maliyet analizini titizlikle hesaplayıp, güçlü kadromuz, son teknolojilerle donatılmış ekipmanlarımız ve küreselleşen dünyanın piyasa koşullarındaki rekabetçi bütçelerimizle en iyi çözümleri sunuyoruz.

İş ortaklarımıza daha hızlı ve daha güvenilir çözümler üretebilmek adına çağın gerekliliklerini takip ediyor, ekibimize güncel eğitimleri veriyor ve tek bir çizim yazılımına bağlı kalmadan, farklı yazılımların farklı çözümleriyle görselliği iyileştirilmiş anlaşılır hizmetler sunuyoruz.

Bize Yazın, Tanışalım.

Birlikte yeni ve başarılı projelere imza atmak adına bize bir not bırakın, sizi arayalım, tanışalım.

    Bilgilerim üzerinden benimle iletişim kurulmasına izin veriyorum.