Sanal Gerçeklik (VR) Projeleri

BİRLİKTE ÇALIŞALIM

Bize telefonla, web sitemizden ya da e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Sanal Gerçeklik (VR) Projeleri

Teknolojinin sınırlarını genişlettiği bu dönemde, üç boyutlu panoramik görüntülerle projelerinizi sahaya gitmeden gezmek artık mümkün hale geldi.

Sanal gerçeklik (VR) sayesinde, yerinde milimetre hassasiyetinde modellemiş olduğumuz endüstriyel yapılarınızı mobil cihazlarınıza taşıyoruz. Projenizin etrafında adımlar atmanızı sağlıyor, mekan ve zamandan tasarruf etmeniz için sizlere en ileri mühendislik hizmetlerimizi sunuyoruz.

Projeleriniz ve tesisleriniz için yeni kapılar açan bu teknolojiyi, Ölçek Mühendislik güvencesiyle siz de keşfedin!

Örnek Projeler

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Dünyanın önde gelen kurum ve kuruluşlarının güvendiği ve en önemli projelerini 
teslim ettiği Ölçek Mühendislik’i tercih etmek için birden fazla sebebiniz var.

Taahhüdümüz altındaki tüm projeler için geniş çalışma gruplarımız, yeterli sayıdaki ekipmanımız ve dinamik iş anlayışımız çerçevesinde en doğru çözümleri en hızlı şekilde sunuyoruz.

Kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden taahhüdümüz altındaki tüm projelere dört elle sarılıyor, genç ve dinamik ekibimizle başarılı işlere imza atmaya devam ediyoruz.

Gerçekleştirilecek her projenin maliyet analizini titizlikle hesaplayıp, güçlü kadromuz, son teknolojilerle donatılmış ekipmanlarımız ve küreselleşen dünyanın piyasa koşullarındaki rekabetçi bütçelerimizle en iyi çözümleri sunuyoruz.

İş ortaklarımıza daha hızlı ve daha güvenilir çözümler üretebilmek adına çağın gerekliliklerini takip ediyor, ekibimize güncel eğitimleri veriyor ve tek bir çizim yazılımına bağlı kalmadan, farklı yazılımların farklı çözümleriyle görselliği iyileştirilmiş anlaşılır hizmetler sunuyoruz.