Katı Modellerden 3D Rölöve ve Mimari Rölöve Çalışmaları

BİRLİKTE ÇALIŞALIM

Bize telefonla, web sitemizden ya da e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Katı Modellerden 3D Rölöve
ve Mimari Rölöve Çalışmaları

Rölöve, tarihi yapıların yeniden restore edilebilmesi için söz konusu yapının arşivini almak üzere yapılan üç boyutlu modelleme çalışmalarıdır.

Doğal veya doğal olmayan nedenlerle kültürel mirasın zarar görmesinden sonra, aslına benzer şekilde yeniden onarılması ve restore edilebilmesi için taşınmazın bir arşivinin olması yani rölöve çalışmasının yapılmış olması gerekmektedir.

Rölöve, sözcük anlamı olarak yapı veya yapı gruplarının mevcut durumunun rapor ve/veya ölçekli çizimlerle anlatımına işaret etmektedir.

Bir yapının da rölövesini almanın en hızlı ve en hassas biçimi lazer tarayıcılar kullanmaktır.

Günümüzde tam otomasyonlu renkli lazer tarayıcılar ile yapılar hassas bir şekilde üç boyutlu modellenebilmektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Dünyanın önde gelen kurum ve kuruluşlarının güvendiği ve en önemli projelerini 
teslim ettiği Ölçek Mühendislik’i tercih etmek için birden fazla sebebiniz var.

Taahhüdümüz altındaki tüm projeler için geniş çalışma gruplarımız, yeterli sayıdaki ekipmanımız ve dinamik iş anlayışımız çerçevesinde en doğru çözümleri en hızlı şekilde sunuyoruz.

Kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden taahhüdümüz altındaki tüm projelere dört elle sarılıyor, genç ve dinamik ekibimizle başarılı işlere imza atmaya devam ediyoruz.

Gerçekleştirilecek her projenin maliyet analizini titizlikle hesaplayıp, güçlü kadromuz, son teknolojilerle donatılmış ekipmanlarımız ve küreselleşen dünyanın piyasa koşullarındaki rekabetçi bütçelerimizle en iyi çözümleri sunuyoruz.

İş ortaklarımıza daha hızlı ve daha güvenilir çözümler üretebilmek adına çağın gerekliliklerini takip ediyor, ekibimize güncel eğitimleri veriyor ve tek bir çizim yazılımına bağlı kalmadan, farklı yazılımların farklı çözümleriyle görselliği iyileştirilmiş anlaşılır hizmetler sunuyoruz.