Big Data Kullanılarak Her Türlü
Analiz ve Hesaplar

BİRLİKTE ÇALIŞALIM

Bize telefonla, web sitemizden ya da e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Big Data Kullanılarak Her Türlü
(Yapı - Fabrika - Tesis) Analiz ve Hesaplar

Büyük veri, daha fazla çeşitlilik içeren ve hacmi hızlıca artan verilerdir. Büyük verinin üç ana karakteristik özelliği 3V ile kavramıyla açıklanır. 3V’nin açılımı; çeşitlilik (variety), hız (velocity) ve hacimdir (volume).

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Dünyanın önde gelen kuruluşların güvendiği ve en önemli projelerini 
teslim ettiği Ölçek Mühendislik’i tercih etmek için birden fazla sebebiniz var.

Taahhüdümüz altındaki tüm projeler için geniş çalışma gruplarımız, yeterli sayıdaki ekipmanımız ve dinamik iş anlayışımız çerçevesinde en doğru çözümleri en hızlı şekilde sunuyoruz.

Kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden taahhüdümüz altındaki tüm projelere dört elle sarılıyor, genç ve dinamik ekibimizle başarılı işlere imza atmaya devam ediyoruz.

Gerçekleştirilecek her projenin maliyet analizini titizlikle hesaplayıp, güçlü kadromuz, son teknolojilerle donatılmış ekipmanlarımız ve küreselleşen dünyanın piyasa koşullarındaki rekabetçi bütçelerimizle en iyi çözümleri sunuyoruz.

İş ortaklarımıza daha hızlı ve daha güvenilir çözümler üretebilmek adına çağın gerekliliklerini takip ediyor, ekibimize güncel eğitimleri veriyor ve tek bir çizim yazılımına bağlı kalmadan, farklı yazılımların farklı çözümleriyle görselliği iyileştirilmiş anlaşılır hizmetler sunuyoruz.