0
KM HARİTA
ÜRETİLDİ
0
HA BATİMETRİK
HARİTA ÜRETİLDİ
0%
MEMNUNİYET
ORANI
0
İLDE PROJE
TAMAMLANDI
0
KURULUŞ İLE
ÇALIŞILDI

Hakkımızda

2006 yılında kurulan Ölçek Mühendislik, tecrübe ve teknolojiyi eş zamanlı kullanmayı kendisine amaç edinmiş, sürdürülebilir büyüme ile sektöründe öncü firma olma yolunda büyük adımlar atarak ilerlemeye devam etmektedir.

Ölçek Mühendislik, güçlü ve deneyimli kadrosu, son teknoloji ekipmanları ile sektöründe aranan yüklenici ve partner şirket olmuştur. Gençliğin dinamizmi ile iş tecrübesini bir araya getiren Ölçek Mühendislik, konusunda mühendislik problemlerinin çözüm merkezi olma yolunda büyük adımlar atmıştır.

Meslek etiğini, kaliteyi ve mesleki gelişmeyi ilke edinen Ölçek Mühendislik, sosyal gelişime değer katmaya da devam etmektedir.

2006
Kuruluş

2006 yılında İstanbul ilinin Şişli ilçesinde ticaret hayatımıza başladık. Ofisimizin küçüklüğünün, hayallerimizin sınırsızlığı ile yarışamaz duruma geleceğini biliyorduk.

Sadece şirketimizin büyümesini değil aynı zamanda çevremize de değer katmayı amaçladık. Aynı zamanda bu yolda ilham veren projelerde yer almayı hedefledik.

2009
Hayaller gerçek oldu!

Hayallerimizin gerçek olmaya başladığını 2008 yılında MARMARAY BC-1 Projesi kapsamında TAİSEİ Coorporation ile yaptığımız sözleşme ile gördük.

2009 yılından itibaren yaptığımız işlerin hacmi ve şirketimizin portföyü giderek artıyordu ve büyümemek için hiçbir engel yoktu.

2012
6 yılda 3 kat büyüdük!

Şirketimizin üstlendiği projelerin büyüklüğü ancak güçlü bir ekip ve son teknoloji ekipman ile yapılabilirdi. Bu dönem de atılan tüm adımlarla şirketimizin markalaşması adına büyük adımlar attık.

2012 yılında çalışan sayımız ve ekipmanımız ile tüm Türkiye’ ye açılmaya hazır duruma geldik.

2016
10 Yılı Kutluyoruz!

10. Yılımızı kutluyoruz. Gençliğin dinamizmi teknolojinin birlikteliğine, tecrübemizi de ekliyoruz. Kendimize ve mesleğimize değer katmaya devam ediyoruz.

Ülkemizin ilk kurumsal harita mühendislik şirketi olma yolunda üstün gayretimiz ile ilerliyoruz.

0850.500.0.652

Tel: 0 212 272 10 32
Fax: 0 212 272 10 31

  • "Marmaray projesine çok şey borçluyuz.

    FERİDUN KOCAGİL /Marmaray Proje Kalite Müdürü

    Ölçek Mühendislik ile 5-6 sene gibi uzun bir süre beraber çalıştık. Bunu büyük uluslararası bir proje olan Marmaray Projesine borçluyuz. Yeni bir projede alt yüklenici şirket seçmem gerekirse yine kendilerini seçerim. Ölçek Mühendislik'i başka projelerdeki yüklenicilere de tavsiye ettim ve yine ederim.

  • "Ölçek Mühendislik is a model for Subcontractors."

    TETSURO MATSUKUBO /Project Director TGN JV

    "Ölçek Mühendislik Company worked as our Subcontractor within Marmaray BC1 Project Tunnels about 10 years. This company is a model for other Subcontractors with their gauged work according to the Quality Plan / Spesifications, cooperation with our starff and controlling at all Marmaray Construction sites."

Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için  TÜM HİZMETLER